Fotografia reklamowa dla firm, to podstawa dobrego biznesu. Przedsiębiorstwa z Konina, Słupcy i okolic zaczynają zwracać coraz większą uwagę na to, jak ich produkt jest postrzegany przez klientów, tak jak to robią firmy z Poznania, Warszawy i innych większych miast. Firma modnemedia.pl zajmuje się fotografią reklamową, a w szczególności sesjami zdjęciowymi pomieszczeń, biurowców, obiektów przemysłowych. Jako jedni z nielicznych firm z Konina posiadamy wysokiej klasy sprzęt fotograficzny, pozwalający na realizowanie zleceń zarówno w pomieszczeniach Klienta i naszym studio w Licheniu Starym.

Prezentowana przez nas sesja zdjęciowa została wykonana aparatami marki Canon wraz z przenośnym oświetleniem studyjnym. Zdjęcia tej jakości można wykorzystywać zarówno na stronach internetowych przedsiębiorstw, wszelkiego rodzaju ulotkach, billboardach i banerach. Powyższe fotografie mebli zdecydowanie znajdą swoje miejsce w katalogu firmy Efekt z Konina.

Wszystkie osoby, którym spodobały się prezentowane przez nas meble zapraszamy do salonów firmowych Efekt mieszczących się na terenie Konina.