Reportaże ślubne

Poznaj naszą ofertę...

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska w doskonały sposób pozwala na zapoznanie się z fotografem. Dzięki takiej sesji jesteśmy w stanie zrozumieć czego wzajemnie od siebie oczekujemy. Jest to także ciekawa pamiątka którą można dać np.: rodzinie (na zaproszeniach, podziękowaniach za przybycie na ślub).

Cena: 500 PLN brutto

Przygotowania

Reportaż z przygotowań zaczynamy z samego rana gdy Para Młoda zaczyna się szykować do ślubu. Jesteśmy z Wami w salonie fryzjerskim, u wizażystki, w domu. W cenę przygotowań wliczone jest również błogosławieństwo Pary Młodej.

Cena: 400 PLN brutto

Ślub kościelny

Podczas ślubu kościelnego staramy się być jak najbardziej dyskretni i konkretni. Przez całą ceremonię skupiamy uwagę na Młodej Parze i gościach. Staramy się wyłapać każdą kręcącą się w oku łezkę i radosne twarze. Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania tego typu zleceń.

Cena: 700 PLN brutto

Ślub cywilny

Ślub cywilny to bardzo szybka ceremonia. Tylko zręczne oko jest w stanie uchwycić ważne momenty. Staramy się wykonać możliwie najwięcej zdjęć w jak najkrótszym czasie.

Cena: 500 PLN brutto

Zabawa weselna do godziny 22:00

W związku z tym, że nie każda Młoda Para chce aby fotograf był obecny na zabawie weselnej do oczepin przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zdjęć z wesela do godziny 22:00.

Cena: 400 PLN brutto

Zabawa weselna do godziny 01:00

Bardziej rozbudowaną opcją jest fotografowanie zabawy weselnej do godziny 01:00. Nasz reportaż z wesela kończymy zaraz po zakończeniu się oczepin Pary Młodej. Najczęściej jest to godzina 01:00-02:00.

Reportaż z zabawy weselnej składa się z:

  • zdjęć z przywitania gości i życzeń
  • pierwszego tańca Pary Młodej
  • reportażu z zabawy weselnej
  • pozowanych zdjęć gości i Nowożeńców
  • zdjęcia grupowego

Cena: 700 PLN brutto

 Plener w dniu ślubu

Osoby które nie koniecznie chcą się stroić po raz kolejny do pleneru ślubnego przygotowaliśmy „Plener ślubny w dniu ślubu”. Plener taki wykonywany jest podczas zabawy weselnej. Trwa on około 1-1,5 h.  Aby nie marnować zbędnie czasu z tego ważnego dnia dla Młodych, plener taki odbywa się najczęściej w bliskiej okolicy sali weselnej.

Cena: 300 PLN brutto

Plener w wybranym przez Młodą Parę dniu

Plener w wybranym przez Młodą Parę dniu ma wiele zalet. Nowożeńcy nie są już tak zestresowani samym ślubem co znacznie wpływa na jakość zdjęć. Podczas takich zdjęć Pani Młoda nie musi się już martwić o sukienkę. Tego typu zdjęcia zalecamy wykonywać w odstępie kilku dni po ślubie.

Cena: 600 PLN brutto

Pin It on Pinterest

Share This